Kes me oleme?

Anname oma panuse, et laste kodudes ja õpikeskkonnas oleks rohkem lugude jutustamist.

Popi

Popi

Peategelane

Popi on Jutupesa rakenduse peategelane, kellega koos on lastel lõbus jutustama õppida. Popi toetab ja innustab lapsi. Iga päev kuulab ta laste jutustatud põnevaid lugusid ning jutustab neid omakorda sõpradele edasi. Ta oskab kuulata laste soove ning ise selliseid lugusid välja mõelda, mida lapsed tahavad kuulata.  Popi on meie tiimi oluline liige ning ainult temal on oskused pääseda mängu sisse, et sealne lugude maailm elama panna.

Kati Mäesaar

Kati Mäesaar

Tiimijuht

Olen pikalt töötanud logopeedina nii hariduse- kui meditsiinisüsteemis ning õpetanud muuhulgas erivajadusega lapsi jutustama. Ka oma eripedagoogika valdkonna teadusmagistritöös uurisin laste jutustamisoskusi. Hetkel õpin teenuste disaini ning juhtimist Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis. Meie peres on kasvamas 3 imetoredat last, kes iga päev on minu suurimateks õpetajateks. Näen, kui väga lastele meeldib lugusid kuulata ja jutustada ning kuidas see nende kõne arengut toetab. Soovin, et meie laste kodudes ja õpikeskkonnas oleks rohkem lugude jutustamist ja et laste jutustamisoskused muutuksid paremaks. Hingelt olen inspireerija ja ideelooja ning annan enda panuse, et õppimine oleks kaasahaarav ja tähenduslik ning sisu jõukohane ka erivajadusega lastele. Jutupesa meeskonnas vastutan ettevõtte juhtimise ja jätkusuutlikkuse eest.

Kristina Kutsar

Kristina Kutsar

Tootearendus

Olen eripedagoog ja õpetan igapäevaselt autismispektri häirega (ASH) lapsi. Töötan ka Tartu Ülikoolis eripedagoogika osakonnas ning alates 2019. aastast olen doktorant TÜ Haridusteaduste Instituudis. Minu uurimisteemadeks on ASH laste jutustamisoskuste toetamine ja nende laste õpetamine kaasavas klassis. Lisaks erivajadusega laste õpetamisele nõustan vanemaid ja õpetajaid. Olen Eesti Eripedagoogide Liidu liige. Jutupesa meeskonnas vastutan rakenduse haridusliku sisu eest ning juhin koosloomet haridusasutustega. Usun, et läbi lugude edasi antud teadmised jäävad lastele eluks ajaks meelde.

Pihel Saatmann

Pihel Saatmann

Arendaja

Olen pikaaegselt töötanud tarkvara arendajana erinevate infosüsteemide loomisel. Hiljuti tegin väikese hüppe natuke erinevasse valdkonda ning hetkel olen vabakutseline mänguarendaja.
 
Jutupesa meeskonnas on minu ülesandeks teise tiimiliikmete ideed arvutisse panna, prototüüp valmis arendada ning anda nõu tehniliste teemade juures.
 
Lugude jutustamine ja kuulamine on minu jaoks kogu elu tähtis olnud ning usun, et heade tehniliste lahendustega saab õppimise laste jaoks mugavamaks ja lõbusamaks muuta.
Eliise Vahi

Eliise Vahi

Illustraator

Olen vabakutseline illustraator ja õpin Londonis Middlesex University’s (traditsionaalne ning digitaalne illustratsioon, animatsioon ning disain). Minu illustratsioonid avaldati armastatud lasteajakirjas “Täheke” ja hetkel loon pildilist sisu Jutupesa rakenduse jaoks. Usun, et lastel peaks olema tore ja põnev õppida eluks vajalikke oskusi. Soovin saada lasteraamatute illustraatoriks, et lisada laste ellu värve ja lugusid.

August Varustin

August Varustin

Animaator

Olen vabakutseline animaator, Tartu Kunstikooli 3D eriala vilistlane. Valdan erinevaid animatsioonitehnikaid traditsioonilisest joonisfilmist 3D-ni. Varasemalt olen loonud mitmeid muusikavideosid, reklaame ja telesaadete graafikaid. Animatsioonide loomise kõrvalt olen töötanud alates 2016 aastast kujundajana Õhtuleht Kirjastuses. Jutupesa tiimis on minu ülesanne panna lood liikuma. Olen abiks ka disaini küsimustes ning “vahelüli” loovtiimi ja arendaja vahel.